Penzion Bomber /ubytovanie Prerov nad Labem

Penzion Prerov nad Labem Bomber
 
Penzion Bomber sa nachádza v obci Prerov nad Labem iba dvadsať kilometrov východne od hlavného mesta Prahy, 20 minút jazdy autom z Prahy. V vlízkosti penzióna nájdete unikátný skanzen staročeských chalúp z minulých storočí. V súčasnosti sa o meste hovorí v súvislosti s futbalom, pretože sa tu narodil a vyrastal Tomáš Skuhravý.

Penzión Bomber v Prerove nad Labom:
Hráč českej futbalovej reprezentácie na svoje korene nezabúda. Nie náhodou práve tu vyrástol Penzion Bomber, ktorý by mal byť nielen lákavým reštaurantom pre návštevníkov, ale zároveň i malým múzeom futbalových trofejí Tomáša Skuhravého, ktoré počas jeho bohatej kariéry starostlivo zbieral jeho otec.

Ubytovanie Prerov nad Labem penzión Bomber:
Na sklonku roku 1993 otvoril TOMÁŠ SKUHRAVÝ so svojím otcom v rodnom Prerove nad Labem zbrusu nový penzión, ktorému dala meno jeho talianska prezývka "BOMBER", vyjadrujúce jeho strelecké schopnosti v najkvalitnejšej ligovej súťaži sveta.

Penzión Bomber Prerov nad Labem ubytovanie:
Ubytovanie je pre Vás pripravené v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách s kapacitou 33 lôžok v zložení 8 dvojlôžkových izieb, 5 trojposteľových izieb. Súčasťou penziónu je aj apartmán pre náročných. Ubytovanie zabezpečuje recepcia, ktorá sa nachádza v prízemí vo vstupnej hale. Súčasťou penziónu Bomber je aj kaderníctvo.

Ubytovanie Prerov nad Labem penzión Bomber reštaurácia:
Súčasťou penziónu Bomber je reštaurácia s kapacitou 64 miest. Návštevníkov tu čaká príjemné posedenie v štýlovej reštaurácii vo futbalovo - talianskom štýlu. Reštaurácia je určená širšej verejnosti a ponúka stravovanie a občerstvenie po celý deň. Hosťom tu ponúkajú vybrané jedlá z českej i medzinárodnej kuchyne, ochotnú obsluhu a príjemné prostredie. Pre spestrenie všedných dní usporadúvajú tanečné večery. Za pekného a slnečného počasia je v prevádzke reštaurácia na terase pre 20 návštevníkov.
Penzion Prerov nad Labem Bomber - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Prerov nad Labem Bomber - hotel má reštauráciuPenzion Prerov nad Labem Bomber -  kadernictvo - holičstvoPenzion Prerov nad Labem Bomber - k dispozícii letná terasaPenzion Prerov nad Labem Bomber - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Prerov nad Labem Bomber - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Prerov nad Labem Bomber - Izby s vlastnou toaletou